Skip to content

O našem týmu a projektu

O nás

Kdo jsme

Leneo je vzdělávací agentura s dlouholetou praxí a zkušenostmi v oblasti vzdělávání, koučování a osobního poradenství se sídlem v Plzni. Nabízíme expertní kurzy, školení i workshopy pro firmy i jednotlivce zaměřené především na personalistiku, HR marketing a jazykové dovednosti. Naším cílem je pomoci vám najít cestu k osobnímu rozvoji a motivaci.

Co nabízíme

Na našich klientech nám záleží, a proto vytváříme nabídku na základě aktuálních potřeb firmy či jednotlivce a na základě našich zkušeností. Naše portfolio služeb neustále zkvalitňujeme a aktualizujeme v souladu s pracovním trhem aktuálními trendy v daných oblastech.

Můžete od nás vždy očekávat:

  • znalost a aplikaci nejnovějších trendů pro danou oblast;
  • vysoce kvalifikované lektory s přesahem do různých disciplín;
  • profesionální služby s nejvyšší kvalitou;
  • individuální přístup;
  • mentoring na míru;
  • bezproblémovou komunikaci.

O našem týmu a projektu

V Leneu věříme, že firmu dělají lidé. Jinak tomu tedy nemůže být ani u nás. Náš tým se skládá z kvalifikovaných odborníků, kteří dovedou uspokojit konkrétní potřeby našich klientů. Jsme spolehliví, efektivní a profesionální. S námi vsázíte na jistotu! 😊


Školicí prostory Leneo

Pro realizaci našich vzdělávacích kurzů a školení máme k dispozici vlastní prostory v areálu ESSPE v Plzni. V případě firem a společností je možné na základě předchozí domluvy přesunou kurzy do firmy nebo se domluvit na jiné alternativě.


Prohlášení o zpracování osobních údajů 

Informace o zpracování osobních údajů firmou Leneo s.r.o. dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (GDPR).

Chcete vědět více o nás nebo našich vzdělávacích programech? Navštivte sekci Koučink a mentorink, Personální poradenství, Workshopy a školení nebo nám rovnou napište! Jsme tu pro vás!

Lektoři

lektor, kouč, konzultant v oblasti HR

Mgr. Lenka Šlajsová

lektor, kouč, konzultant v oblasti HR
lektor, odborný garant jazykového vzdělávání

Mgr. Nicole Fišerová

lektor, odborný garant jazykového vzdělávání
lektor, kouč, kraniosakrální terapie

Mgr. Vladimíra Kobíková

lektor, kouč, kraniosakrální terapie

Potřebujete poradit?

Email
Phone
WhatsApp
WhatsApp
Phone
Email